TITLE HISTORY

Eclipse Heavyweight Champions

Eclipse La Femme Champions

Madd Maxx Morrison (Current since 10/24/2020)
"The White Rabbit" Zack Rayne (490 Days)
Manic (535 Days)
Beefcake (2 Days)
Sizzlin' Stan Styles (97 Days)
Dustin Bozworth (89 Days)
Tatiana (Current since 7/10/2021)
Kaci Dillon (91 Days)
Adena Steele (462 Days)

Nyla Rose (66 Days)
Sahara Seven (183 Days)
Gemma Cross (421 Days)

Eclipse Tag Team Champions

Eclipse Legacy Champions

Marshall Gambino & Stevie Lebell (Current since 7/10/2021)
Jesus Club - Rev Ron Hunt/Zeke Mercer (308 Days)
Born to Wrestle - Kadillac/Chichester (462 Days)

Randall Fareway/Travis DuFour (29 Days)
Dishonor - John Rodin/Robbie Paige (225 Days)
Home Invasion/Dishonor - Manic/Man-Child (197 Days)
Sam Beale (Current since 12/5/2020)
Madd Maxx Morrison (476 Days)
Mambo Italiano (281 Days)
Tyler Caton (246 Days)

Eclipse Rail King Champions

Joey P (Current since 9/7/2019)
  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube
  • Instagram